Cestovní kancelář Andrea Kašparová

605 485 137

ID: 982612

DEMÄNOVÁ RESORT - Demänovská dolina

Termín: 02.11. (Út) - 04.11. (Čt) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 2 940 Kč

Stravování
Bez stravy
KDE BUDETE SPÁT
Apartmány PINEA v centru resortu: a) Smart (2+0) b) Plus (2+1) c) Standard (2+2) d) View (2+2) - mezonet e) Lux (4+2) - specifikace :Spr/WC, obývací místnost s kuchyňským koutem (mimo Smart a Plus - jednopokojové), kabel. TV, Wi-Fi, hotelový styl apartmánů, výtah a pokoje s rekuperací vzduchu, vlastní terasa nebo balkon, ski in ski out apartmány - v lyžařských rovnou na svah, parkování v přízemí. Vlastní lyžárna / kočárkárna. Apartmány LIMBA: a) Relax (2+2) b) Relax Loft (4+2) c) Comfort (4+2) d) Comfort Loft (4+4) e) Superior Loft (4+6) f) DeLuxe Loft (4+6) -specifikace: jedna nebo 2 koupelny - Spr nebo vana/WC, obývací místnost s kuchyňským koutem, kabel. TV, Wi-Fi, Rodinné apartmány pro 4-10 osob, 2 - 3 ložnice, vlastní vstupy z exteriéru, parkování přímo u apartmánech / hlídané kamerovým systémem, vlastní lyžárna / kočárkárna, vlastní terasa. Loft - s podkrovním pokojem. Chata DeLuxe (4+5): 7 lůžek a 2 přistýlky, plně vybavená kuchyň, finská sauna a krbová kamna, 3 parkovací místa - hlídané kamerovým systémem,2 koupelny (1 sprchový kout a 1 vana), 3 ložnice, terasa s výhledem na areál resortu (8 m2), kabelová TV, telefon a rychlé WiFi připojení Dětská postýlka (je nutno předem vyžádat)
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Ubytování je nabízeno v apartmánových domech LIMBA a PINEA a v přilehlých luxusních chatách. Recepce se nachází v samostatném objektu u příjezdu do resortu. Stejně tak restaurace PINUS s terasou, coctail bar PINUS, fitness a wellness. Dále jsou součástí resortu: pekárna s nabídkou nejen pečiva, ale i regionálních výrobků a potravin, dětský aquapark aqua FUN, hřiště plné atrakcí FUN centr, Kids Zone, letní kino a také Skicentrum. Vše se nachází v pěší dostupnosti do 10 minut.
FORMA STRAVY
Rekreační pobyt: bez stravy - apartmány jsou vybaveny kuchyňkou. Možnost dokoupení snídaní, obědů a nebo polopenze v CK nebo na místě. Strava je podávána v restauraci PINUS formou bufetu, ale také a la carte nebo dle denního menu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Možnost rybolovu: Název revíru: VN Liptovská Mara Číslo revíru: 3 - 5340 - 1 - 1 Uživatel: SRZ RADA Žilina Popis revíru: Vodní plocha nádrže o rozloze 2 160 ha, od přehradního tělesa hráze (ochranné pásmo je vyznačeno tabulemi), po železniční most na přítoku řeky Váh Možnost zapůjčení loděk a šlapadel. Liptov nabízí mnoho atrakcí a turistických cílů dostupných i dětem: - vyhlídková plavba lodí Mária - přístaviště u ATC Liptovský Trnovec - Dom Hore Nohami a Heliport u Tatralandie (10 km) - Mini ZOO a svět kovových miniatur Tatrapolis u Tatralandie (10km) - Slovenské muzeum přírody a jeskyňářství v Liptovském Mikuláši (5km) - Galeria Ilusia v Liptovském Mikuláši (5km) - návštěva města Liptovský Mikuláš (5km) s jeho největší ranně gotickou stavbou na Liptově - kostelem sv. Mikuláše, jenž je patronem města. - Demänovská dolina a její jeskyně (Demänovská ľadová jaskyňa - 3 km a jaskyňa slobody - 5 km) - Unikátní dřevěný kostel z 18. století Sväty Kríž, s kapacitou až 6000 věřících (12 km) - byl přesunut z - dnes Liptovskou Marou zatopené - obce Paludza - Demänovská dolina Jasná - výlet lanovkou na Chopok – 2024 m (20km) - Liptovský hrad (40 km) - Vodní mlýny Oblazy - Kvačianska Dolina (28 km) - Hrabovská dolina - Ružomberok (33 km) - archeoskanzen Havránok ( 27 km) - obec Vlkolínec . památka UNESCO (35 km) - skanzen Pribylina (21 km) - množství naučných chodníků a stezek ( Čukotská, Žiarská, Prosiecka a Kvačianska dolina) Nízké Tatry: - Demänovská Ľadová jaskyňa - Jaskyňa Slobody - Jasná - turistika, lanovka na Chopok, aktivity v Jasné...
DALŠÍ SLUŽBY
- půjčovna kol a e-bike - ski servis - masáže - animace - letní kino
POBYT S DĚTMI
Dítě do 2,99 let má ubytování se stravou bez nároku na lůžko ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
FUN aquapark a wellness v resortu (pro ubytované za zvýhodněnou cenu na místě): - velký 20m bazén s nafukovací překážkovou dráhou, dále aquazorbing bazén, vodní zóna plná skluzavek i dvojskluzavka s dopadovým bazénkem. Ty nejmenší si vyhrají v dětském bazénu s půlmetrovou hloubkou Přírodní koupání Liptovská Mara 10km - plážové koupaliště v Liptovském Trnovci, soukromá pláž u resortu. Termální aquapark TATRALANDIA (10km): 14 bazénů, 27 tobogánů a klouzaček (při plném letním provozu), jinak 9 celoročních bazénů + 6 celoročních tobogánů, aquapontóny, nově vybudovaná část s atrakcemi - „TROPICAL PARADISE“ Plachetnice ztroskotaná na útese - rozděluje areál na 2 části. Na levé části je vodní svět 4 bazénů. K sobě je pojí vodní terapie. Ve 2 je čirá voda a ve 2 dokonce mořská voda vyhřátá na 36°C. Uprostřed na rozhraní všech bazénů je Barbados bar. Kolem útesu můžete najít mušle s perlami a pirátský poklad. Největší zážitek ovšem poskytne pravý korálový útes. Bohatý výběr karibských specialit nabízí nová restaurace Paradiso., Bubble City, Wet Football, Blue Lagoon, Labyrint Planet, Profi-Trampolines, „KELTSKÝ SAUNOVÝ SVĚT" - jedinečný komplex 21 parních, vodních a masážních koupelí, saun a procedur (např. tatranská sauna, studna odvahy, bio sauna, sluneční koupel, tatranské jezero, keltská solná sauna, keltské oppidium, energie světla, solná sauna, parní kotel, zlatý stůl, Liptovská sauna, hvězdná koupel, oheň a led, voda života, tatranský led, ledový skok, ledové vedro, tuatha, bouřka bohů, letní déšť) - vstup pro děti 6 - 11,9 let v omezených časech, lehátka + slunečníky, animační program, aquavolley + aqua basket, aquaerobic, infocentrum, stolní tenis, fotbal, odkládací a trezorové skříňky, dětská hřiště, dětský koutek, zdravotní služba, směnárna, parkování aj. Vodní termální park Bešeňová (28 km): • 4 venkovní termální bazény ( 24 - 37 °C ) - 2 relaxační a rekreační s plaveckými dráhami (19 m) + umělé vlnobití., aqua bar COSMOPOLITAN, podvodní atrakce - masážní trysky, sedací lavice; chrliče, více než 100 míst k sezení a ležení. Teplota geotermální vody: 36 - 40 ° C • KRYTÝ KOMPLEX Atrium o rozloze 1000 m2, propojení klidové a bazénové části do prostorného a bezbariérového celku , oáza klidu s desítky pohodlných lehátek, samoobslužný celoroční bar s kapacitou 60 míst k sezení • 5 venkovních letních bazénů s čirou vodou • 6 celoročních tobogánů, 6 letních tobogánů a skluzavek Kúpele Lúčky (33km) Letní termální koupaliště Liptovský Ján (24 km)
PARKOVÁNÍ
V resortu zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
15,-€/noc - na ověření - pouze s platným očkovacím průkazem.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Demänová resort naleznete po levé straně na cestě z Liptovského Mikuláše směr Demänovská dolina - Nízké Tatry. Nový, ekologický resort nabízí jedinečné ubytování v apartmánech nebo chatách a široké vyžití a aktivity pro děti i dospělé. Z každého apartmánu je ze severní strany vidět Kriváň a Vysoké Tatry, a z jižní strany Nízké Tatry a Chopok.
PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 49.054379, 19.579744
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Mezinárodním spojem do Liptovského Mikuláše. Odtud místními spoji na zast. Demänová rázcestie a odtud 900m pěšky k resortu - nebo taxi. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Mezinárodním spojem do Liptovského Mikuláše. Odtud místními spoji - autobus na zast. Demänová rázcestie a odtud 900m pěšky k resortu - nebo taxi. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 10% při pobytu na 5 nocí SLEVA 15% při pobytu na 6 nocí SLEVA 20% při pobytu na 7 nocí SLEVA 25% při pobytu na 8 nocí SLEVA 30% při pobytu na 9 nocí. Sleva se vztahuje pouze na základní cenu ubytování.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT (min. 2 noci, nástup libovolný) - ubytování dle zvolené kategorie apartmánu a zvoleného počtu nocí - možnost dokoupení stravy (snídaně / polopenze) - parkování u app. domu nebo chaty - Wi-Fi BONUSY K POBYTU: - Dětský LETNÍ AQUAPARK Aqua FUN. - 2-hod. VSTUP DO WELLNESS centra / den - FUN center - mini zipline, 3D bludiště či bungee trampolíny - KIDS ZONE vedle terasy cocktail baru - prolézačky, skluzavky a dětské autíčka - Bio jezírko. V horkých dnech oceníte možnost osvěžit se v čisté vodě jezírka - LIPTOV REGION CARD - karta pro uplatnění různých slev po celém regionu - Kouzelné LETNÍ KINO přímo pod hvězdnou oblohou. Promítání vícekrát do týdne. - ANIMACE po celé léto - pohybová cvičení, soutěž v bazénech či tvůrčí dílny - Sleva 10% v obchodě Kriváň. Chutný kváskový chlebíček, slovenské sýrové výrobky a suvenýry koupíte přímo v resortu - Sleva 10% na půjčení elektrokol - SMILE outdoor centr přímo v resortu - Slevy na vodní atrakce či plavbu Lodí Marie na Liptovské Mare
UPOZORNĚNÍ
Vratná kauce ve výši 100€ hrazená na místě při příjezdu. Při nezjištění poškození ubytovacích prostor je kauce vratná při odjezdu.
LYŽOVÁNÍ
SKI Demänová - pro méně náročné lyžaře a děti. SKI areál Jasná - (12,5 km)
CELKOVÁ KAPACITA
700 - 900 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
1,-€/den osoba od 12 let
AKČNÍ NABÍDKA
BOHATÉ VYŽITÍ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ
URČITĚ OCENÍTE
Proč Demänová resort? - nový, ekologický resort na úpatí Nízkých Tater - množství sportovních i rekreačních aktivit - vhodné pro páry, velké rodiny i skupinku kamarádů - letní FUN park a aquapark - SKI Demänová u areálu - ubytování v apartmánech nebo lux. chatách
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA (3 noci, nástup libovolný) Nabídka platí v termínu 5.9. - 26.10. a 2.11.- 20.12.2021 - 3x ubytování dle zvolené kategorie apartmánu +ROMANTICKÝ BALÍK pro dva: - sleva 10% z ubytování - polopenze - Relaxační masáž pro dva - privátní wellness na 1 hod pro dva - lahev sektu - parkování u app. domu nebo chaty - Wi-Fi - Sleva 10% v obchodě Kriváň. Chutný kváskový chlebíček, slovenské sýrové výrobky a suvenýry koupíte přímo v resortu - Sleva 10% na půjčení elektrokol - SMILE outdoor centr přímo v resortu - Slevy na vodní atrakce či plavbu Lodí Marie na Liptovské Mare
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
AKTIVNÍ PODZIM (5 nocí, nástup libovolný) Nabídka platí v termínu 5.9. - 26.10. a 2.11.- 30.11.2021 - 5x ubytování dle zvolené kategorie apartmánu +AKTIVNÍ BALÍK - dospělý: - sleva 10% z ubytování - polopenze - 1x obousměrný lístek na lanovku vč. Gopass karty - 2x za pobyt celodenní pronájem jízdního kola (další pronájem za výhodnou cenu na místě) +AKTIVNÍ BALÍK - dítě do 12,99 let: - sleva 10% z ubytování - polopenze - 1x obousměrný lístek na lanovku vč. Gopass karty - 2x za pobyt celodenní pronájem jízdního kola (další pronájem za výhodnou cenu na místě) - parkování u app. domu nebo chaty - Wi-Fi - Sleva 10% v obchodě Kriváň. Chutný kváskový chlebíček, slovenské sýrové výrobky a suvenýry koupíte přímo v resortu - Sleva 10% na půjčení elektrokol - SMILE outdoor centr přímo v resortu - Slevy na vodní atrakce či plavbu Lodí Marie na Liptovské Mare
19.10. (Út) - 21.10. (Čt) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
App SMART 2+0 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-3 140 Kč
Vybrat termín
19.10. (Út) - 22.10. (Pá) 2021 - 4 dny, 3 noci
App SMART 2+0 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-4 710 Kč
Vybrat termín
19.10. (Út) - 23.10. (So) 2021 - 5 dní, 4 noci
App SMART 2+0 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-6 280 Kč
Vybrat termín
19.10. (Út) - 24.10. (Ne) 2021 - 6 dní, 5 nocí
App SMART 2+0 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-7 850 Kč
Vybrat termín
19.10. (Út) - 25.10. (Po) 2021 - 7 dní, 6 nocí
App SMART 2+0 další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-9 420 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoLiptov
HotelDEMÄNOVÁ RESORT - Demänovská dolina
App SMART 2+0
Termín02.11.2021 - 04.11.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...