Cestovní kancelář Andrea Kašparová

605 485 137

ID: 972096

MALADINOVO - Liptovský Mikuláš - RELAXAČNÍ POBYT U LIPTOVSKÉ MARY

Termín: 18.10. (Po) - 20.10. (St) 2021

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 3 040 Kč

Stravování
Bez stravy
UBYTOVÁNÍ
a) STUDIO 2 - pro 1 - 2 osoby (do 32m2), Spr./WC,manželské lůžko 180x200,internetová TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi b) STUDIO 4 - pro 2 - 4 osoby (do 38m2), Spr./WC,manželské lůžko 180x200, obývací část s rozkládacím gaučem (160 x 190) internetová TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi c) APARTMÁN COMFORT- pro 2 - 4 osoby (do 39m2), Spr./WC, ložnice: manželské lůžko 180x200 nebo 2 samostatná lůžka; obývací část s rozkládacím gaučem (160 x 190) internetová TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi d) APARTMÁN LUX pro 2 - 5 osob (do 55m2), Spr./WC, manželské lůžko 180x200, rozkládací gauč s plnohodnotným matrací 160x190, internetová TV, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnkou, varnou konvicí, lednička s mrazákem, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi, v některých apartmánech přistýlka pro 1 osobu (rozkládací taburetka) MEZONETOVÉ APARTMÁNY: e) COMFORT: do 82m2 pro 4-6 osob, v přízemí ložnice s 2 oddělenými lůžky, koupelna, plně vybavená kuchyň a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky 160x190 pro 2 dosp. osoby), na poschodí ložnice s manželským lůžkem f) LUX: do 76m2, pro 4-7 osob, v přízemí ložnice s 2 oddělenými lůžky, koupelna, plně vybavená kuchyň a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky 160x190 pro 2 dosp. osoby) a rozkládací taburetkou (přistýlka pro jednu osobu), na poschodí ložnice s manželským lůžkem g) SUPERIOR S PRIV. WELLNESS: do 82m2, pro 4-6 osob, v přízemí ložnice s 2 oddělenými lůžky, koupelna, plně vybavená kuchyň a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky 160x190 pro 2 dosp. osoby), na poschodí ložnice s manželským lůžkem. V app. navíc koupelna s infrasaunou a vířivkou pro 4 osoby. Mezonetové apartmány na ověření v CK včetně ceny.
VYBAVENÍ
recepce, možnost bezkontaktního check-inu - dohodnout předem telefonicky, zážitková restaurace Bernard Pub s letní terasou, pivní lázně Bernard, dětské hřiště, Komorní wellness pro privátní využití: infrasauna, vířivka, sprcha a relaxační zóna. Wellness centrum: finská sauna s ochlazovacím bazénkem, infra sauna, vnitřní vířivka, exteriérová vířivka pod hvězdami, pivní lázně, relaxační místnost a masáže. Privátní pláž na Liptovské Maře. Interierový dětský koutek, odkládací místnost pro kola i lyže.
STRAVA
Bez stravy. Možnost vlastního vaření. Doporučujeme dokoupení snídaní nebo polopenze v CK nebo na místě. Strava je podávána v restauraci Bernard Pub, která je součástí resortu.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Výletní plavby LOĎ MARA - lodě kotví u plážového koupaliště v Liptovském Trnovci (cca 3 km). Pravidelné plavby dle aktuální situace (dosp. 10,-€ / dítě 7,-€) - podrobněji  ZDE
Možnost rybolovu: Název revíru:  VN Liptovská Mara   Číslo revíru: 3 - 5340 - 1 - 1 Uživatel:  SRZ RADA Žilina   Popis revíru: Vodní plocha nádrže o rozloze 2 160 ha, od přehradního tělesa hráze (ochranné pásmo je vyznačeno tabulemi), po železniční most na přítoku řeky Váh Možnost zapůjčení loděk a šlapadel. Liptov nabízí mnoho atrakcí a turistických cílů dostupných i dětem: - Dom Hore Nohami a Heliport u Tatralandie (600m) - Mini ZOO a svět kovových miniatur Tatrapolis u Tatralandie (600 m) - Slovenské muzeum přírody a jeskyňářství v Liptovském Mikuláši (5km) - Galeria Ilusia v Liptovském Mikuláši (5km) - návštěva města Liptovský Mikuláš (5km) s jeho největší ranně gotickou stavbou na Liptově - kostelem sv. Mikuláše, jenž je patronem města. - Demänovská dolina a její jeskyně (Demänovská ľadová jaskyňa - 3 km a jaskyňa slobody - 15 km) - Unikátní dřevěný kostel z 18. století Sväty Kríž, s kapacitou až 6000 věřících (14 km) - byl přesunut z - dnes Liptovskou Marou zatopené - obce Paludza - Demänovská dolina Jasná - výlet lanovkou na Chopok – 2024 m (20km) - Liptovský hrad (15 km) - Vodní mlýny Oblazy - Kvačianska Dolina (13 km) - Hrabovská dolina - Ružomberok (33 km) - Jelení vodopád (33 km) - Lúčanský vodopád (23 km) - archeoskanzen Havránok (15 km) - obec Vlkolínec . památka UNESCO (38 km) - skanzen Pribylina (25 km) - množství naučných chodníků a stezek ( Čukotská, Žiarská, Prosiecka a Kvačianska dolina)
DALŠÍ SLUŽBY
PIVNÍ LÁZNĚ BERNARD: 3 Pivní kádě pro 1 nebo 2 osoby -100% garance soukromí během celé procedury Nejkvalitnější ČESKÝ CHMEL ze Žatce Odzkoušená léčebná směs s B-vitamíny Neomezená konzumace piva Bernard Nepasterizované pivo Bernard si v kadi čepujete sami a konzumace je neomezená Jedinečný zážitek ověřený návštěvníky - V pivních lázních je vyloučeno používání ječmene, takže se nemusíte obávat žádných alergických reakcí.. WELLNESS CENTRUM: Interierová vířivka (max. Pro 6 osob) Exterierová vířivka (max. Pro 2 osoby) Suchá finská sauna (max. Pro 4 osoby) Infrasauna (max. pro 3 osoby) s bazénkem (pro 1 osobu) Pivní lázně (3 kádě max. Pro 6 osob) Odpočinková místnost (max. Pro 6 osob) Otužovací sprchy (max. Pro 4 osoby) Masážní místnost se sprchou (pro 1 osobu)
DÍTĚ
Dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a se stravou dle dospělého ZDARMA Děti do 11,99, let na přistýlce - dle uvedeného ceníku.
KOUPÁNÍ
Přírodní koupání Liptovská Mara - plážové koupaliště v Liptovském Trnovci, soukromá pláž u resortu. Termální aquapark TATRALANDIA (300m): 14 bazénů, 27 tobogánů a klouzaček (při plném letním provozu), jinak 9 celoročních bazénů + 6 celoročních tobogánů, aquapontóny, nově vybudovaná část s atrakcemi - „TROPICAL PARADISE“ Plachetnice ztroskotaná na útese - rozděluje areál na 2 části. Na levé části je vodní svět 4 bazénů. K sobě je pojí vodní terapie. Ve 2 je čirá voda a ve 2 dokonce mořská voda vyhřátá na 36°C. Uprostřed na rozhraní všech bazénů je Barbados bar. Kolem útesu můžete najít mušle s perlami a pirátský poklad. Největší zážitek ovšem poskytne pravý korálový útes. Bohatý výběr karibských specialit nabízí nová restaurace Paradiso., Bubble City, Wet Football, Blue Lagoon, Labyrint Planet, Profi-Trampolines, „KELTSKÝ SAUNOVÝ SVĚT" - jedinečný komplex 21 parních, vodních a masážních koupelí, saun a procedur (např. tatranská sauna, studna odvahy, bio sauna, sluneční koupel, tatranské jezero, keltská solná sauna, keltské oppidium, energie světla, solná sauna, parní kotel, zlatý stůl, Liptovská sauna, hvězdná koupel, oheň a led, voda života, tatranský led, ledový skok, ledové vedro, tuatha, bouřka bohů, letní déšť) - vstup pro děti 6 - 11,9 let v omezených časech,lehátka + slunečníky, animační program, aquavolley + aqua basket, aquaerobic, infocentrum, stolní tenis, fotbal, odkládací a trezorové skříňky, dětská hřiště, dětský koutek, zdravotní služba, směnárna, parkování aj.
Vodní termální park Bešeňová (18 km): • 4 venkovní termální bazény ( 24 - 37 °C ) - 2 relaxační a rekreační s plaveckými dráhami (19 m) + umělé vlnobití., aqua bar COSMOPOLITAN, podvodní atrakce - masážní trysky, sedací lavice; chrliče, více než 100 míst k sezení a ležení. Teplota geotermální vody: 36 - 40 ° C • KRYTÝ KOMPLEX Atrium o rozloze 1000 m2, propojení klidové a bazénové části do prostorného a bezbariérového celku , oáza klidu s desítky pohodlných lehátek, samoobslužný celoroční bar s kapacitou 60 míst k sezení • 5 venkovních letních bazénů s čirou vodou • 6 celoročních tobogánů, 6 letních tobogánů a skluzavek Kúpele Lúčky (23km) Letní termální koupaliště Liptovský Ján (14 km)
PARKOVÁNÍ
zdarma v resortu
POBYT SE ZVÍŘETEM
Pouze po dohodě - 20€/den + kauce 50,-€/pobyt
POLOHA
Resort MALADINOVO se nachází v lokalitě Liptova, na břehu přehrady Liptovská Mara, přímo naproti aquaparku Tatralandia. Ubytujete se tak přímo ve středu této atraktivní lokality a využívat můžete jak osobní pohodu a klid u přírodní nádrže tak s dětmi adrenalin Aquaparku Tatralandia. Lokalita Liptova nabízí také historické skanzeny i hrady, léčivé termální prameny a aquaparky, množství sportovních aktivit - turistika, cykloturistika, vodní sporty. Na dosah máte také Nízké i Západní Tatry s jejich krásnou přírodou a bohatou nabídkou aktivního vyžití.
PŘÍJEZD AUTEM
GPS: 49.1031206N, 19.5673553E
SLEVY A VÝHODY
V termínu 5.4. - 30.6. a 1.9. - 22.12.2021 platí: - SLEVA 20% na ubytování bez stravy od 3 nocí
SLEVY A VÝHODY - LÉTO
V termínu 1.7. - 31.8.2021 platí - SLEVA 7% na ubytování bez stravy na 3 - 4 noci - SLEVA 15% na ubytování bez stravy od 5-ti nocí Akce lze kombinovat
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
RELAXAČNÍ POBYT U LIPTOVSKÉ MARY (min. 2 noci, nástup libovolný) - ubytování ve studiu nebo apartmánu dle zvoleného počtu nocí - snídaně nebo polopenze - dle volby - dětský koutek v interieru - venkovní dětské hřiště "Maladinovsky mlyn" - soukromá přírodní pláž u Liptovské Mary - pikniková zóna s přírodním ohništěm na opékání - Bernard Pub Maladinovo - Wi-Fi - parkování Pivní lázně Bernard a Wellness centrum - za poplatek dle ceníku na místě
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
RELAXAČNÍ POBYT U LIPTOVSKÉ MARY OD 3 NOCÍ (nástup libovolný) - ubytování ve studiu nebo apartmánu se snídaní na min. 3 noci - LIPTOV REGION CARD zdarma. - dětský koutek v interieru - venkovní dětské hřiště "Maladinovsky mlyn" - soukromá přírodní pláž u Liptovské Mary - pikniková zóna s přírodním ohništěm na opékání - Bernard Pub Maladinovo - Wi-Fi - parkování Pivní lázně Bernard a Wellness centrum - za poplatek dle ceníku na místě
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
LÉTO S DĚTMI U LIPTOVSKÉ MARY (min. 3 noci, nástup libovolný) Platí pro pobyty v termínu 1.7. - 31.8.2021 při rezervaci pobytu do 30.4.2021 - ubytování ve studiu nebo apartmánu se snídaní na min. 3 noci - děti do 12-ti let ZDARAMA - LIPTOV REGION CARD zdarma. - dětský koutek v interieru - venkovní dětské hřiště "Maladinovsky mlyn" - soukromá přírodní pláž u Liptovské Mary - pikniková zóna s přírodním ohništěm na opékání - Bernard Pub Maladinovo - Wi-Fi - parkování Pivní lázně Bernard a Wellness centrum - za poplatek dle ceníku na místě
LYŽOVÁNÍ
FUN Park Žiarce Pavčina Lehota - Dem. dolina (12 km) SKI centrum Opalisko (12 km) Jasná Nízké Tatry (20 km) Malino Brdo ski & bike park - Ružomberok (32 km)
CELKOVÁ KAPACITA
28 studií, 47 apartmánů a 16 mezonetů - celkem tedy 91 apartmánů v 7 apartmánových domech.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,-€ /den - osoby od 10 let
AKČNÍ NABÍDKA
SLEVA 20% na podzimní wellness pobyty / ANIMAČNÍ PROGRAMY Tam kde služby jiných končí - tady teprve začínají.
PROČ K NÁM ?
Proč Resort MALADINOVO?: - široká škála aktivit i relaxu na břehu Liptovské Mary - jediný resort s privátní pláží - zážitková restaurace Bernard Pub a pivní lázně Bernard - rodinná atmosféra i přístup - ideální místo pro rodinnou dovolenou
KDE BUDETE SPÁT
a) STUDIO 2 - pro 1 - 2 osoby (do 32m2), Spr./WC,manželské lůžko 180x200,internetová TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi b) STUDIO 4 - pro 2 - 4 osoby (do 38m2), Spr./WC,manželské lůžko 180x200, obývací část s rozkládacím gaučem (160 x 190) internetová TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi c) APARTMÁN COMFORT- pro 2 - 4 osoby (do 39m2), Spr./WC, ložnice: manželské lůžko 180x200 nebo 2 samostatná lůžka; obývací část s rozkládacím gaučem (160 x 190) internetová TV, gauč, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnka, varná konvice, chladnička s mrazničkou, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi d) RODINNÝ APARTMÁN LUX pro 2 - 5 osob (do 55m2), Spr./WC, manželské lůžko 180x200, rozkládací gauč s plnohodnotným matrací 160x190, internetová TV, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, mikrovlnkou, varnou konvicí, lednička s mrazákem, fén, ložní prádlo, ručníky a osušky, wi-fi, v některých apartmánech přistýlka pro 1 osobu (rozkládací taburetka) DVOULOŽNICOVÉ APARTMÁNY: e) COMFORT: do 82m2 pro 4-6 osob, v přízemí ložnice s 2 oddělenými lůžky, koupelna, plně vybavená kuchyň a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky 160x190 pro 2 dosp. osoby), na poschodí ložnice s manželským lůžkem f) LUX: do 76m2, pro 4-7 osob, v přízemí ložnice s 2 oddělenými lůžky, koupelna, plně vybavená kuchyň a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky 160x190 pro 2 dosp. osoby) a rozkládací taburetkou (přistýlka pro jednu osobu), na poschodí ložnice s manželským lůžkem g) SUPERIOR S PRIV. WELLNESS: do 82m2, pro 4-6 osob, v přízemí ložnice s 2 oddělenými lůžky, koupelna, plně vybavená kuchyň a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky 160x190 pro 2 dosp. osoby), na poschodí ložnice s manželským lůžkem. V app. navíc koupelna s infrasaunou a vířivkou pro 4 osoby. Mezonetové apartmány na ověření v CK včetně ceny.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, možnost bezkontaktního check-inu - dohodnout předem telefonicky, zážitková restaurace Bernard Pub s letní terasou, pivní lázně Bernard, dětské hřiště, Komorní wellness pro privátní využití: infrasauna, vířivka, sprcha a relaxační zóna. Wellness centrum: finská sauna s ochlazovacím bazénkem, infra sauna, vnitřní vířivka, exteriérová vířivka pod hvězdami, pivní lázně, relaxační místnost a masáže. Privátní pláž na Liptovské Maře. Interierový dětský koutek, odkládací místnost pro kola i lyže.
FORMA STRAVY
Bez stravy. Možnost vlastního vaření. Doporučujeme dokoupení snídaní nebo polopenze v CK nebo na místě. Strava je podávána v restauraci Bernard Pub, která je součástí resortu.
TIPY NA LETNÍ AKTIVITY
Výletní plavby LOĎ MARA - lodě kotví u plážového koupaliště v Liptovském Trnovci (cca 3 km). Pravidelné plavby dle aktuální situace (dosp. 10,-€ / dítě 7,-€) - podrobněji  ZDE
Možnost rybolovu: Název revíru:  VN Liptovská Mara   Číslo revíru: 3 - 5340 - 1 - 1 Uživatel:  SRZ RADA Žilina   Popis revíru: Vodní plocha nádrže o rozloze 2 160 ha, od přehradního tělesa hráze (ochranné pásmo je vyznačeno tabulemi), po železniční most na přítoku řeky Váh Možnost zapůjčení loděk a šlapadel. Liptov nabízí mnoho atrakcí a turistických cílů dostupných i dětem: - Dom Hore Nohami a Heliport u Tatralandie (600m) - Mini ZOO a svět kovových miniatur Tatrapolis u Tatralandie (600 m) - Slovenské muzeum přírody a jeskyňářství v Liptovském Mikuláši (5km) - Galeria Ilusia v Liptovském Mikuláši (5km) - návštěva města Liptovský Mikuláš (5km) s jeho největší ranně gotickou stavbou na Liptově - kostelem sv. Mikuláše, jenž je patronem města. - Demänovská dolina a její jeskyně (Demänovská ľadová jaskyňa - 3 km a jaskyňa slobody - 15 km) - Unikátní dřevěný kostel z 18. století Sväty Kríž, s kapacitou až 6000 věřících (14 km) - byl přesunut z - dnes Liptovskou Marou zatopené - obce Paludza - Demänovská dolina Jasná - výlet lanovkou na Chopok – 2024 m (20km) - Liptovský hrad (15 km) - Vodní mlýny Oblazy - Kvačianska Dolina (13 km) - Hrabovská dolina - Ružomberok (33 km) - Jelení vodopád (33 km) - Lúčanský vodopád (23 km) - archeoskanzen Havránok (15 km) - obec Vlkolínec . památka UNESCO (38 km) - skanzen Pribylina (25 km) - množství naučných chodníků a stezek ( Čukotská, Žiarská, Prosiecka a Kvačianska dolina)
POBYT S DÍTĚTEM
Dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a se stravou dle dospělého ZDARMA Děti do 11,99, let na přistýlce - dle uvedeného ceníku.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Přírodní koupání Liptovská Mara - plážové koupaliště v Liptovském Trnovci, soukromá pláž u resortu. Termální aquapark TATRALANDIA (300m): 14 bazénů, 27 tobogánů a klouzaček (při plném letním provozu), jinak 9 celoročních bazénů + 6 celoročních tobogánů, aquapontóny, nově vybudovaná část s atrakcemi - „TROPICAL PARADISE“ Plachetnice ztroskotaná na útese - rozděluje areál na 2 části. Na levé části je vodní svět 4 bazénů. K sobě je pojí vodní terapie. Ve 2 je čirá voda a ve 2 dokonce mořská voda vyhřátá na 36°C. Uprostřed na rozhraní všech bazénů je Barbados bar. Kolem útesu můžete najít mušle s perlami a pirátský poklad. Největší zážitek ovšem poskytne pravý korálový útes. Bohatý výběr karibských specialit nabízí nová restaurace Paradiso., Bubble City, Wet Football, Blue Lagoon, Labyrint Planet, Profi-Trampolines, „KELTSKÝ SAUNOVÝ SVĚT" - jedinečný komplex 21 parních, vodních a masážních koupelí, saun a procedur (např. tatranská sauna, studna odvahy, bio sauna, sluneční koupel, tatranské jezero, keltská solná sauna, keltské oppidium, energie světla, solná sauna, parní kotel, zlatý stůl, Liptovská sauna, hvězdná koupel, oheň a led, voda života, tatranský led, ledový skok, ledové vedro, tuatha, bouřka bohů, letní déšť) - vstup pro děti 6 - 11,9 let v omezených časech,lehátka + slunečníky, animační program, aquavolley + aqua basket, aquaerobic, infocentrum, stolní tenis, fotbal, odkládací a trezorové skříňky, dětská hřiště, dětský koutek, zdravotní služba, směnárna, parkování aj.
Vodní termální park Bešeňová (18 km): • 4 venkovní termální bazény ( 24 - 37 °C ) - 2 relaxační a rekreační s plaveckými dráhami (19 m) + umělé vlnobití., aqua bar COSMOPOLITAN, podvodní atrakce - masážní trysky, sedací lavice; chrliče, více než 100 míst k sezení a ležení. Teplota geotermální vody: 36 - 40 ° C • KRYTÝ KOMPLEX Atrium o rozloze 1000 m2, propojení klidové a bazénové části do prostorného a bezbariérového celku , oáza klidu s desítky pohodlných lehátek, samoobslužný celoroční bar s kapacitou 60 míst k sezení • 5 venkovních letních bazénů s čirou vodou • 6 celoročních tobogánů, 6 letních tobogánů a skluzavek Kúpele Lúčky (23km) Letní termální koupaliště Liptovský Ján (14 km)
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Resort MALADINOVO se nachází v lokalitě Liptova, na břehu přehrady Liptovská Mara, přímo naproti aquaparku Tatralandia. Ubytujete se tak přímo ve středu této atraktivní lokality a využívat můžete jak osobní pohodu a klid u přírodní nádrže tak s dětmi adrenalin Aquaparku Tatralandia. Lokalita Liptova nabízí také historické skanzeny i hrady, léčivé termální prameny a aquaparky, množství sportovních aktivit - turistika, cykloturistika, vodní sporty. Na dosah máte také Nízké i Západní Tatry s jejich krásnou přírodou a bohatou nabídkou aktivního vyžití.
URČITĚ OCENÍTE
Proč Resort MALADINOVO?: - široká škála aktivit i relaxu na břehu Liptovské Mary - jediný resort s privátní pláží - zážitková restaurace Bernard Pub a pivní lázně Bernard - rodinná atmosféra i přístup - ideální místo pro rodinnou dovolenou
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Výletní plavby LOĎ MARA - lodě kotví u plážového koupaliště v Liptovském Trnovci (cca 3 km). Pravidelné plavby dle aktuální situace (dosp. 10,-€ / dítě 7,-€) - podrobněji ZDE
Možnost rybolovu: Název revíru: VN Liptovská Mara  Číslo revíru: 3 - 5340 - 1 - 1 Uživatel: SRZ RADA Žilina  Popis revíru: Vodní plocha nádrže o rozloze 2 160 ha, od přehradního tělesa hráze (ochranné pásmo je vyznačeno tabulemi), po železniční most na přítoku řeky Váh Možnost zapůjčení loděk a šlapadel. Liptov nabízí mnoho atrakcí a turistických cílů dostupných i dětem: - Dom Hore Nohami a Heliport u Tatralandie (600m) - Mini ZOO a svět kovových miniatur Tatrapolis u Tatralandie (600 m) - Slovenské muzeum přírody a jeskyňářství v Liptovském Mikuláši (5km) - Galeria Ilusia v Liptovském Mikuláši (5km) - návštěva města Liptovský Mikuláš (5km) s jeho největší ranně gotickou stavbou na Liptově - kostelem sv. Mikuláše, jenž je patronem města. - Demänovská dolina a její jeskyně (Demänovská ľadová jaskyňa - 3 km a jaskyňa slobody - 15 km) - Unikátní dřevěný kostel z 18. století Sväty Kríž, s kapacitou až 6000 věřících (14 km) - byl přesunut z - dnes Liptovskou Marou zatopené - obce Paludza - Demänovská dolina Jasná - výlet lanovkou na Chopok – 2024 m (20km) - Liptovský hrad (15 km) - Vodní mlýny Oblazy - Kvačianska Dolina (13 km) - Hrabovská dolina - Ružomberok (33 km) - Jelení vodopád (33 km) - Lúčanský vodopád (23 km) - archeoskanzen Havránok (15 km) - obec Vlkolínec . památka UNESCO (38 km) - skanzen Pribylina (25 km) - množství naučných chodníků a stezek ( Čukotská, Žiarská, Prosiecka a Kvačianska dolina)
POBYT S DĚTMI
Dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a se stravou dle dospělého ZDARMA Děti do 11,99, let na přistýlce - dle uvedeného ceníku.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
RELAXAČNÍ POBYT U LIPTOVSKÉ MARY OD 5 NOCÍ A SLEVOU 15%(nástup libovolný) - ubytování ve studiu nebo apartmánu se snídaní na min. 5 nocÍ - LIPTOV REGION CARD zdarma. - LETNÍ ANIMAČNÍ PROGRAMY každý den pobytu - dětský koutek v interieru - venkovní dětské hřiště "Maladinovsky mlyn" - soukromá přírodní pláž u Liptovské Mary - pikniková zóna s přírodním ohništěm na opékání - páteční grilovačky - Bernard Pub Maladinovo - Wi-Fi - parkování Pivní lázně Bernard a Wellness centrum - za poplatek dle ceníku na místě
DÁLE PRO VÁS (léto)
- Dětský animační program na každý den pobytu v časech 10:00-12:00, 15:00-17:00, 19:00-20:00 Pátky a soboty plánujeme dětský kvíz, letní kino, loutkové divadlo, malování na obličej, nebo výchovný koncert - Venkovní dětské hřiště, interiérový dětský koutek a herna - Sportovní hřiště na Louce - Skvělá poloha 5min chůze od aquaparku Tatralandia - Vlastní přírodní pláž s přístupovým chodníčkem - Pravidelné grilovačky na břehu Liptovské Mary
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
LETNÍ POBYT SE VSTUPY DO AQUAPARKU (6 dní/5 nocí, platí v termínu 7.7. - 31.8.2021) - ubytování v rodinných apartmánech až pro 7 osob - dle zvoleného počtu nocí - vstup do aquaparku na 2 dny s volbou aquaparku, který chcete navštívit během dvou dnů jdoucích po sobě - nabití vstupu do aquaparků na recepci resortu nejpozději do 8:30 v den čerpání - zabezpečení karty GOPASS na vstup do aquaparku na recepci resortu za 2 € / karta - dětský koutek v interieru - venkovní dětské hřiště "Maladinovsky mlyn" a sportovní hřiště na Louce - dětský animační program na každý den pobytu v časech 10: 00-12: 00, 15: 00-17: 00, 19: 00-20: 00 - soukromá přírodní pláž u Liptovské Mary s přístupovým chodníčkem - pikniková zóna s přírodním ohništěm na opékání - páteční grilovačky - Bernard Pub Maladinovo - Wi-Fi - parkování Pivní lázně Bernard a Wellness centrum - za poplatek dle ceníku na místě Jiný počet nocí na dotaz v CK - vč. ceny.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod do 22:00 hod v den příjezdu. V případě příjezdu po 22:00 hod je nutné toto dopředu nahlásit. V případě dokoupení snídaní začíná pobyt snídaní v druhý den ráno. V případě dokoupení polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu.
19.10. (Út) - 21.10. (Čt) 2021 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
a) Studio 2 obsazené 1-2 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-3 040 Kč
Vybrat termín
19.10. (Út) - 22.10. (Pá) 2021 - 4 dny, 3 noci
a) Studio 2 obsazené 1-2 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-4 560 Kč
Vybrat termín
19.10. (Út) - 23.10. (So) 2021 - 5 dní, 4 noci
a) Studio 2 obsazené 1-2 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-6 080 Kč
Vybrat termín
19.10. (Út) - 24.10. (Ne) 2021 - 6 dní, 5 nocí
a) Studio 2 obsazené 1-2 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-7 600 Kč
Vybrat termín
19.10. (Út) - 25.10. (Po) 2021 - 7 dní, 6 nocí
a) Studio 2 obsazené 1-2 osobami další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-9 120 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoLiptovský Mikuláš
HotelMALADINOVO - Liptovský Mikuláš - RELAXAČNÍ POBYT U LIPTOVSKÉ MARY
a) Studio 2 obsazené 1-2 osobami
Termín18.10.2021 - 20.10.2021
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...